Multifunktsionaalsed geellainerid

Ükskõik kas eelistad suitsusilma või lainerijoont, on imehea kasutada geellainerit. Jane Iredale tootevalikus on olemas Jelly Jar™ geeljad lainerid, millega saavutad just sellise silmameigi nagu soovid. Ja seda väga kerge vaevaga. Jelly Jar™ geellaineri abil saad tõmmata just meelepärase lainerijoone, olgu sinu eelistuseks siis väga konkreetne joon või rohkem hajutatud tulemus.

Valikus on mitu värvi. Olemas on klassikaline must, sume pruun, särtsakas roheline ja võluv lilla. Vali oma lemmik puhtalt maitse või oma silmavärvi järgi. Olenemata eelistusest, panevad need su silma särama. Nende tintjas pigment ei vea sind alt, kreemjas koostis on kerge kasutada ja mitmekülgsus ei sea su fantaasiale piire. Koostis on vetthülgav, tänu millele püsib sinu silmameik veatuna nii kaua, kui sul vaja.

Tee laineripintsel Jelly Jar™ geellaineriga kokku ja tõmba pintsli abil täpne lainerijoon. Proovi kõigepealt lühikeste juttidena lainer ripsmejoonele kanda. Ühenda need jutid soovitud jämedusega kontuurjooneks. Kauni kassisilma saavutamiseks suuna lainerijoon pisut enne silma välisnurga juurde jõudmist üles poole. Suitsusilmameigiks hajuta lainerijoon sõrme või Smudge pintsli abil. Erinevate efektide saavutamiseks katseta ka teisi meie laineripintsleid.

Tule meie Glow Beauty Studiosse aadressil Kentmanni 10, kus meie spetsialistid soovitavad täpselt sinule sobivaid tooteid.